StarGrip Pro™ Premium Özellikler

GripJaw™

GripJaw ile iş parçasını 3mm. mesafeden tutarak malzemeyi ısırır ve siz açıncaya kadar asla bırakmaz. Her açıdan minimum fire malzeme ile güvenli bir şekilde işleme yapmanıza olanak sağlar.

Monoblok Çene ve Gövde

eleganter-templates

Özel alaşımlı çene ve gövde malzemesi tamamen tek parçadan hassas bir şekilde işlenmiştir. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan çalışır.

Yumuşak Çene Bağlama

blog

Çenelerin ön yüzeyinde bulunan ikişer adet M8 civata deliklerine yumuşak bir malzeme çektirip tutmak istediğiniz parçanın dış profiline göre işleyebilirsiniz. Bu şekilde sadece kütük malzeme değil istediğiniz formda malzemeleri bağlayabilir.

StepJaw ile Daha Az Paralel İhtiyacı

eleganter-responsive-elements

Çenelerin iç ve dış yüzeyinde bulunan ikinci kademe ile ebatlanmış temiz parçalarınızıda paralel altlık kullanmaksızın tutabilir.

Dört Farklı Yönde Dayama Bağlama

content-animation

Mengenenizin istediğiniz yerinden sabitleme dayaması bağlayabilme.

Çift Yönlü Sıkma Yapabilen Çeneler

skill-bars

Çenelerin çift yönlü kullanılabilme özelliği sayesinde parçalarınızı ister içten isterseniz dıştan tutabilirsiniz. Ayrıca çeneleri ters çevirip maksimum büyüklükte parçalar bağlayabilirsiniz.

Dişleri Komple Taşlanmış Vidalı Mil

typed

Özel alaşımlı çelik malzemeden dişleri komple taşlanmış vidalı mil.

Ayarlanabilir Mengene Merkezi

content-animation

Tablanıza çift mengene bağlayıp, testere kesiminden gelmiş uzun bir parçayı tuttuğunuzda kesimden kaynaklanan yamukluk sebebi ile iki mengenede parçayı sıkmayabilir. Bu tür ön görülemeyen durumları tolere etmek için mengene gövdesi sabit olduğu halde çenelerin konumunu ±2,5mm kaydırabilirsiniz.

Talaş Tahliye Slotları

responsive--pricing-tables

Mengene kullanımındaki en büyük sıkıntılardan biri vidalı mil bölgesine doluşan talaşlardır. Bu istenmeyen durum hem sağlıklı çalışmayı engeller hemde vidalı mil ömrüne negatif etki yapar. Aşağı doğru açı ile konumlandırılmış tahliye slotları sayesinde soğutma sıvısı veya hava tabancası ile bu talaşların dışarı tahliyesi kolaylaştırılmıştır.

Zero Point Bağlantı Arayüzü

responsive-lightbox

Elinizde varolan 96mmx96mm eksenli Zero Point tablanıza entegre olabilir. Gövde tabanında Ø20mm H7 toleransında 4 adet konumlama deliği bulunmaktadır.

Hafif, Rijit ve Estetik Yükseltici

ajax-contact-form

6082 Alüminyum yükseltici ile, minimum vibrasyon, döner tablaya minimum yük. Güçlendirilmiş çelik insertli vida yuvaları sayesinde rijit bağlama. -120º ters açılı operasyonlarda dahi mükemmel erişilebilirlik. Korozyon direnci yüksek sert eloksal kaplı ve müşterinin talep ettiği renkte.

ve daha fazlası...

only-for-2