Hakkımızda

StarGrip Pro™ Mengeneneleri, doğrudan 5 eksen kullanıcısından 5 Eksen kullanıcısına, tüm iş bağlama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıp üretilmiş kusursuz bir çözümdür.

Bu parçayı nereden tutup, nasıl işleyeceğiz?


Beş eksen makinada parça işleyipte sadece bir delik için veya ters açıda kalan bir operasyon için parçayı ikinci kez bağlamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kompleks bir geometrisi olan parçanın bu tarz basit bir işlem yüzünden çöpe atılması bütün emeklerinizi boşa çıkarır. Yüksek yatırım maliyetleri ile satın aldığınız beş eksenli bir tezgahı, elinizde var olan eski üç eksen tezgahlarınızdan kalma hantal ve büyük bir mengene ile kullanmanın sürekli uzun, daha uzun, daha ufak çaplı tutucu ihtiyacı doğurduğuna her yeni parça ayarında şahit olduk. Her parçaya sürekli tabladan yükseltişmiş bir fikstür ayarlamakta ayrıca maliyetli ve termin sürelerini aksatabilen bir iştir. İşte tam burada Yıldız Makina olarak, ülkede yeni gelişmekte olan beş eksen freze işlemeciliğinde Türk Sanayicisinin ihtiyaçları doğrultusunda %100 Türk İmalatı Çift Açılır 5 Eksen tezgah mengenemizi tasarlayıp ürettik.

Tasarımdan imalata %100 Türk Malı

Patentli kompakt gövde ve özel çene tasarımı. StarGrip Pro™ markası Tescilli Markadır. Patent No TR 2017 03638

5 Eksen işleme merkezlerinde komple parça tutma çözümü: Major Serisi

6082 Alüminyum yükseltici, çelik insert ile güçlendirilmiş civata yuvaları. Hafif, rijit ve ister paralel isterseniz 120º t-somun slotlu tezgah tablanıza pabuç kullanmadan bağlanabilme.